Валерій Чинуш уклав угоду з окремими молодіжними організаціями


Кандидат на посаду Чернівецького міського голови, голова міськорганізації НСНУ Валерій Чинуш уклав угоду з окремими молодіжними організаціями про впровадження у Чернівцях молодіжних програм у випадку його перемоги на виборах мера. Він пообіцяв створити фонд соціального житла та збільшити обсяги кредитування молодіжного житлового будівництва. Крім цього Валерій Чинуш збудує ряд соціально важливих об’єктів з метою надання кожній молодій людині можливості самореалізуватися та якісно провести свій вільний час. Про це повідомив 10 березня власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.
Кандидат пообіцяв також створити молодіжний бізнес-центр, центр стимулювання розвитку молодіжного підприємництва та запровадити місцеві пільги на початковому етапі ведення бізнесу молодими підприємцями. Валерій Чинуш пропонує залучати кошти для контрактного фінансування здобуття вищої освіти молоддю із подальшим її працевлаштуванням. Крім цього він запевняє, що збудує соціальні гуртожитки для сиріт та багатодітних родин; ініціюватиме внесення відповідних змін в Стратегічний план розвитку міста Чернівці на 2004–2011 роки, особливо в розділ молодіжної політики; широко залучатиме молодь до процесу прийняття рішень.
В угоді не конкретизовано на скільки за два роки Валерій Чинуш на посаді мера збільшить обсяги кредитування молодіжного житлового будівництва. Не вказано також скільки квартир за цей час буде передано у фонд соціального житла для молоді; скільки буде створено соціальних гуртожитків для сиріт і з яких джерел вони фінансуватимуться; скільки та яких буде збудовано соціальних об’єктів для молоді та за які кошти; скільки і звідки буде залучено коштів для оплати навчання молоді у ВНЗ.
Валерій Чинуш пообіцяв, що у разі невиконання впродовж двох років взятих на себе за цією угодою зобов’язань, він добровільно складе з себе повноваження Чернівецького міського голови.


Bookmark and Share