ТВОРИ МАЙБУТНЄ САМ!


В Україні молоді люди завжди мали вагомий уплив на результат виборів. Утім сьогодні спостерігається негативна тенденція – послаблення виборчої активності серед молоді. Саме на вирішення цієї проблеми спрямований цей проект, що складається з циклу лекцій, спрямованих на підвищення політичної активності серед молоді та максимального залученя її до виборчого процесу.
Молодіжна громадська організація „Фундація Регіональних Ініціатив” спільно з Житомирським обласним центром молодіжних ініціатив в рамках програми „Мобілізація молодих виборців під час Парламентських виборів 2006” проводить кампанію «Твори майбутнє сам». Проект реалізується за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту США (IRI).
Програма розрахована на молодих людей, особливо на тих, хто на виборах 2006 року голосуватиме вперше. Метою програми є ознайомлення молоді з усіма особливостями виборчих процедур шляхом проведення просвітницько–мобілізаційних кампаній в молодіжному середовищі міст Житомира, Ужгорода, Чернівців та Хмельницького.
14, 15, 16 березня у великому залі Ужгородської міської ради в рамках кампанії „Твори майбутнє сам” відбудуться навчальні семінари на тему «Мобілізація молодих виборців під час Парламентських виборів 2006». У програмі висвітлення таких питань:
- виборчі процедури та права виборців;
- зміни до Конституції та їх значення;
- політично активна молодь – впевнений крок у майбутнє.

Лектори: Солонтай Олександр , Коваль Олександр.

Місце і час проведення:
пл. Поштова, 4 (2 поверх). Початок о 15:00

Контактні особи: Чернявський Борис (8 050 68 17 633)
Феськов Володимир (8 063 28 73 434)
E-mail: fri_uzhgorod@mail.ru
Веб-сторінка: http://www.fri.net.uaBookmark and Share