Проект "Перше робоче місце" на Полтавщині


Щорічно майже 80 тисяч випускників вищих та професійно-технічних навчальних закладів не знаходять застосування своїх знань та вмінь на ринку праці. Через відсутність механізму взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади, соціальних партнерів з навчальними закладами підготовка кадрів вищими та професійно-технічними навчальними закладами не відповідає запитам ринку. Незбалансованість між попитом та пропозицією на ринку праці призводить до незворотних наслідків для виробництва та економіки країни в цілому.

Метою проекту є сприяння впровадженню в дію Закону України „Про забезпечення молоді першим робочім місцем” та привернення уваги громадськості до проблеми працевлаштування випускників навчальних закладів.

Цільовою аудиторією проекту є: студенти та молодь, лідери студентського самоврядування, активісти та лідери молодіжного громадського руху області, директори підприємств - потенційні работодавці, та представники ЗМІ.
В рамках проекту були проведені наступні заходи:
• Лекція для студентів ВНЗ „Право молоді на перше робоче місце”
• Організація круглого столу „Право на перше робоче місце. Проблеми працевлаштування сучасної молоді”.
Протягом всього терміну реалізації проекту в Полтавській області активістами ПОО ВМГО СМРУ проводився збір підписів в підтримку реалізації Закону України „Про забезпечення молоді першим робочим місцем”. За три тижні (в період з 20 лютого по 13 березня 2006 року) на теренах Полтавської області було зібрано близько 35 тисяч підписів.

Фінальним заходом проекту має стати багаточисленний мітинг активу ВМГО СМРУ перед Кабінетом міністрів України.

Bookmark and Share