ЧИ ХОЧУТЬ ЖІНКИ ЙТИ У ВЛАДУ І ЯКІ ШАНСИ ВОНИ ТАМ МАЮТЬ ?


Статистичні данні моніторингу виборів 2002 року до Верховної Ради по Кіровоградській області свідчить, що співвідношення жінок-кандидаток до чоловіків-кандидатів було най збалансованішим порівняно з іншими регіонами і становило 1:2,7 (20 жінок : 57 чоловіків), що свідчить про високу активність жінок. Особливо це спостерігається в сільській місцевості. Проте недостатній рівень професіоналізму, брак інформації та належного рівня підготовки стало ключовою проблемою для перемоги.
Цільовою аудиторією проекту є жінки-кандидатки у депутати до різних рівнів рад Кіровоградської області, обрані майбутні депутатки за результатами виборів 2006 року, а також громадські діячки, журналістки, викладачі, медики, представниці малого та середнього бізнесу, державні службовці та інші. Сьогодні на засідання прес-клубу проект презентуватимуть: 1. Ірина Харченко, координатор проекту 2. Анна Коломієць, керівник обласного молодіжного гендерного центру «Коло»3. Світлана Гаращенко, консультант проекту.
Проектом передбачено проведення у десяти районах Кіровоградської області (Кіровоградській, Олександрійський, Світловодській, Знам”янський, Бобринецький, Новоархангельський, Ульяновський, Новоукраїнський, Добровеличківський, Маловиськівський) семінарів для представниць цільової аудиторії. Основні теми: політичне лідерство, побудова ефективної роботи партії, робота зі ЗМІ, основи діяльності органів місцевих рад, повноваження та обов’язки депутатів, планування та проведення виборчої кампанії, комунікація, робота зі ЗМІ, закон про вибори депутатів, нормативно-правова база, менеджмент управління та інше.
Крім того буде проведено по три виїздні консультації в кожному районі. В кінці проекту організовано тренінг для найактивніших учасниць проекту. Завдяки реалізації проекту буде підготовлено 250 жінок, які матимуть необхідний кваліфікаційний та професійний рівень для роботи в органах представницької та виконавчої влади у Кіровоградській області, які зможуть впливати на прийняття рішень та ефективно вирішувати проблеми міста та області.
На наступних парламентських чи місцевих виборах жінки-випускниці проекту матимуть більші шанси на перемогу, а відповідно і збільшиться їх представництво в радах різних рівнів.
По закінченню проекту буде видано брошуру за результатами виконаного проекту, яка в свою чергу формуватиме позитивний імідж жінок-випускниць проекту та надасть їм можливість прорекламувати себе як фахівця у своєму районі, а також буде проведена прес-конференція.
Bookmark and Share