ПЛАСТ провів Всеукраїнський семінар для тренерів


Метою семінару була підготовка фахових тренерів для проведення тренінгів для вихователів юнацтва в Пласті. Як відомо, лише після відповідної підготовки волонтер в Пласті має право проводити заняття із дітьми.

Учасниками семінару були 24 волонтери із різних міст України – Києва, Львова, Черкас, Луцька, Кіровограда, Івано-Франківська та інших міст. Професійні фахівці-тренери протягом трьох днів ділилися із майбутніми колегами секретами тренерської майстерності.

Найцікавішими, тобто такими, які мали найбільше обговорення, були теми „Комунікація і співпраця в проводі вишколу”, „Вишкільна стратегія Пласту” тощо.

Особливістю даного тренінгу була його відкритість – кожен мав можливість виставити на обговорення загалу будь-яку думку і бути в впевненим в тому, що його ідея буде сприйнята серйозно і максимально доброзичливо. В останній, третій день семінару, кожен його учасник мав представити на суд товаришів власний інструктаж для вихователів юнацтва, тема якого була підібрана відповідно до типового переліку тем КВВ (крайового вишколу виховників).

Кожен інструктаж було оцінено і обговорено самими учасниками семінару. Тепер для того, щоб отримати сертифікат тренера кожен учасник семінару має взяти участь як інструктор щонайменше у двох семінарах для вихователів юнацтва в Пласті.

Пласт щороку проводить понад 20 різноманітних семінарів для своїх волонтерів, метою яких є навчити досконало провадити виховний процес за скаутською методою.

Bookmark and Share

Обзор биттекскорп тут