Білорусь: революція - це кохання


Це при тому, що білоруський тоталітаризм прогресує, народні лідери сидять у в'язницях, а людей миасово залякують. Востаннє така кількість людей збиралася, щоб висловити свій протест проти діючої влади у 2004 році. На закінчення мітингу Алєксандр Мілінкевіч разом зі своїм народом поклав квіти до пам*ятника Перемоги, бо впевнений - перемога за демократією, а, значить - за білорусами, яким набридло слухатися диктатора. Опозиція виступила з гаслами :"Вєрим! Можам! Переможам!"

Примітно, що на білоруському мітингу майоріли і українські прапори. Опираючись на міжнародну підтримку, білоруська опозиція вимагає провести другий тур голосування, оскільки за їхньою інформацією, "бацька" не набрав потрібних для перемоги 50% голосів.

Білоруська молодь ходить зі значками "За cвабоду", Мінськ осяяний тисячами посмішок - з'явилася надія на краще. Молодіжна організація "Малади Фронт" сьогодні виставить перший намет у центрі Мінська, який стоятиме до самого ранку. Єдине, чого боїться молодь, це "хапунів" - міліції та кгб, які можуть побити і ув'язнити абсолютно без причин. Звісно, не обійшлося без перших роиантичних історій, адже революція - це кохання,драйв і щастя.

Через 2 години ми з молодіжним білоруським лідером Андрєєм Дзєнісєвічем вийдемо на наступний мітинг. Він посміхається, і я починаю вірити в білоруське патріотичне гасло: "Живє Бєларусь!"

Bookmark and Share