На будівництво студентського містечка, за словами Президента, з бюджету виділено 20 мільйонів гривень


У вітальному слові Глава держави зазначив, що студентське містечко не матиме собі рівних на території Європи. Крім житла для студентів, сімейних студентів та аспірантів на його території заплановано будівництво культурно-розважального центру на чотири тисячі місць, стадіону, спортивного комплексу, лікарні, оздоровчого центру, бібліотеки, а також церкви та пологового будинку.

У помешканнях, які будуть облаштовані за європейськими стандартами, зможуть жити близько семи тисяч студентів. Житлова площа на одну особу складатиме 16 квадратних метрів.

На будівництво студентського містечка, за словами Президента, з бюджету виділено 20 мільйонів гривень. Розташується воно на 15 гектарах землі.

Звертаючись до студентів, Президент наголосив, що цей проект – «свідчення того, що ви потрібні Україні мудрими, компетентними і патріотичними». «Це робиться заради України», – додав Глава держави.

Віктор Ющенко висловив переконання, що сьогоднішні студенти належать до покоління, «яке дасть відповідь на ключові виклики, що сьогодні стоять перед Україною». «Коли ми говоримо про те, де ключ від успішного майбутнього, я переконаний: для прогресу нація повинна мати високоосвічену молодь», – наголосив Президент. Тому, за його словами, сьогоднішній проект – «це не просто пакет в упаковці виборчої кампанії для молодих людей», це завдання, яке влада мусить реалізувати заради майбутнього країни.

Говорячи про освіту в нашій державі, В. Ющенко сказав, що пріоритетом для влади є забезпечення доступності вищої школи. «У цьому році ми приблизно на 25% збільшили до існуючої бази об’єм державного замовлення на фахівців вищої освіти. По деяких вузах рівень замовлення сягає до 80%. Це відповідь, як дати можливість понад 15 тисячам нових студентів отримати через політику державного замовлення місця у вищій школі», і «це тільки початок», – наголосив В. Ющенко.

У церемонії відкриття взяли участь міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко, Перший заступник Глави Секретаріату Президента Іван Васюник, Київський міський голова Олександр Омельченко, ректори столичних вузів.Bookmark and Share