Солідарність з французькими студентами висловили українські


Близько півсотні пікетувальників, що вийшли до посла Франції із закликами французькою мовою та під гаслом сумської студентської революції «Свободу не спинити», вимагали представників посольства вийти для передачі свого звернення. Після того, як у цьому їм було відмовлено, одна з лідерів сумських студентів Олександра Веснич передала до посольства документальний фільм про сумську студентську революцію «Громада може». Скандуваннями «Ганьба!» українські студенти зустрічали представників посольства, що проходили до посольства, не бажаючи спілкуватись зі студентами.

Як переконаний член Центрального Проводу МНК Андрій Клименко, «Одна з наших цілей – привернення уваги українського студентства до необхідності захисту своїх прав». «Французькі студенти показують нам приклад національної солідарності, нам та нашій владі є чого повчитися. Нехай французькі події стануть пересторогою для керівників української держави», - вважає А.Клименко.

За словами речника Молодіжного Націоналістичного Конгресу, «причинами сьогоднішніх дій французького уряду є ганебна міграційна політика останніх десятиліть, що її проводили соціалістичні уряди Франції. Сьогодні, коли до країни заїхало кілька мільйонів малокваліфікованої робочої сили з арабських та африканських держав, французькі керманичі намагаються розв’язати проблему виниклого безробіття за рахунок корінного населення Франції».Bookmark and Share