„Школа активної молоді” – виховуємо майбутнє України


„Заїжджена” фраза про те, що молодь – майбутнє України, вже встигла декому набриднути, а коли бачиш це „майбутнє” з цигаркою в зубах, пляшкою в руках і цілковито порожніми, збайдужілими очима, виникає природне відчуття сумніву в їх здатності вершити долю своєї держави.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Національний Альянс” вбачає причину подібного стану речей в низькій активності молодих людей у громадсько-політичному житті країни. Скажімо, в країнах Західної Європи, де переважна більшість молоді належить до тієї чи іншої молодіжки, відповідно і рівень культури та національної свідомості значно вищий, ніж у нас.

У рамках кампанії буде проведено різнопланові інформаційні заходи (розповсюдження друкованої продукції, видання молодіжної газети, створення молодіжного інтернет-порталу). За участю активістів організації, які мають значний досвід роботи, відбудуться навчальні семінари-тренінги, щоб сформувати у молоді практичні навики по плануванню та проведенню заходів, роботі зі ЗМІ, органами державної влади, спонсорами, міжнародними фондами.
Волинський осередок Національного Альянсу намагатиметься налагодити продуктивну співпрацю із середніми, середніми спеціальними та вищими навчальними закладами не лише обласного центру, але й найвіддаленіших районів. Таким чином, на Волині „Школа активної молоді” стартувала 4 квітня в смт. Колки Маневицького району.

На тренінгу побували учні колківської школи, студенти ВПУ №24, загалом – понад 40 чоловік. Голова ВОО „Національний Альянс” Андрій Бокоч та його заступник Павло Данильчук протягом 3,5 годин відповідали на численні запитання: Як створити молодіжну організацію? Як працювати у ній? Де знаходити кошти для повноцінного функціонування молодіжки? Як залучати нових членів до організації?
Ми хочемо, щоб молодь усвідомила необхідність активної участі в громадському житті і тим самим сприяла розбудові могутньої держави України. Отже, перший крок для цього вже зроблено.Bookmark and Share