Олег Скрипка збудує "Рок-Січ"


Форум проходить під девізом "Інтелектуальна столиця України - м. Харків - очікує талановиту і здатну молодь".

Форум організований за підтримкою Міністерства освіти і науки України і Харківської обласної державної адміністрації.

Мета форуму - об'єднання молодих учених, студентів і аспірантів зарубіжжя як ближнього, так і дального, що буде сприяти створенню інформаційного простору в інтересах розвитку всіх країн, закріпленню між ними довіри і співробітництва. Під час роботи форуму відбудеться обмін досягнутими науковими результатами з 12-ти наукових напрямів, серед яких філософія й економіка, комп'ютерні і телекомунікаційні технології, електроніка і радіотехніка.

У відкритті форуму взяла участь заступник голови обласної державної адміністрації Людмила Бєлова. За її словами, форум - це визнання на міжнародному рівні здібностей студентів і молодих учених Харкова, нові стосунки між вищими навчальними закладами Харкова й інших міст України і країн СНД, презентація наукового й інтелектуального потенціалу нашої області.

Цього року на Форум надійшло понад 700 тез доповідей з 56 вищих навчальних закладів і установ України і СНД, з 18 міст України, 10 міст Росії і Бєларусі.

Під час роботи Форуму щорічно проводиться Виставка технічної творчості молоді, що викликає зацікавленість у провідних спеціалістів підприємств. На виставці демонструються як програмні продукти, так і технічні розробки. Деякі розробки молодих науковців впроваджуються у виробництво Харківських підприємств. Крім пленарних засідань у рамках форуму пройде семінар: "Сучасні форми і методи стимулювання творчої активності студентів". Форум буде працювати до 12 квітня.

Bookmark and Share