Обміняємо українця на лівійця


Проект буде здійснюватися за підтримкою Фонду сприяння освіти і здоров'ю нації "Поступ XXІ" разом з Посольством Лівії і Союзом студентства Лівії, повідомляє прес-служба Фонду.

Про це сторони домовилися 7 квітня, у ході Форуму з нагоди Дня студентів Лівії. Реалізація програми планується цього літа.

"Судячи з подій, що вібувалися в Україні, що відбувалася в Лівії, стверджую - студентство - це актив суспільства . Тридцять років тому, 7 квітня, лівійські студенти шляхом революції звільнили всі університети від самоуправства, одержали право на самоврядування" - відзначив посол Лівії в Україні доктор Седдіг Мохаммед Аль-Шибані. За його словами, сьогодні в Лівії нараховується більш 1 млн. студентів, створюються студентські профспілки, організації, молодь активно бере участь у державних процесах. Отже, українські і лівійські студенти мають багато спільного.

Юлія Бойко, Президент Благодійного Фонду сприяння освіті та здоров'ю нації “Поступ XXI” заявила: „Лівія — одна з найбільш екологічно чистих країн світу. Лівійська молодь прагне освіти та здоров’я! Отож в майбутньому нас очікує обмін життєвим досвідом, державним досвідом, досвідом способу життя, і — реалізація спільних не лише освітянських, а й екологічних проектів, оздоровчих акцій”.Bookmark and Share