Євроклубам України – 10 років !


7 квітня в приміщенні Будинку кіно відбувся Форум Євроклубів України, який був присвячений 10-й річниці створення першого українського Євроклубу

Виконавцем проекту став Міжнародного благодійного фонду «Сузір’я», а саме його директор - Ошийко Валентина, яка і відкрила ювілейний форум Євроклубів.

У Форумі взяли участь Голова Представництва Європейської Комісії в Україні – пан Дірк Шубель, на чию думку Українські Євроклуби ще ніколи не відігравали такої важливої ролі, як зараз; а також начальник головного управління у справах сім'ї та молоді Київської держадміністрації - Олександр Кулик, радник з питань преси та інформації Представництва Європейської Комісії в Україні – Вікторія Давидова та члени Євроклубів з усіх регіонів України.

На форумі були представлені шкільні Євроклуби та клуби при НУО, діяльність яких в Україні зростає з кожним роком. «Наша мета, як зазначила Валентина Ошийко – встановлення добрих відносин з Європейськими неурядовими організаціями та виховання молоді у руслі Європейської культури та цінностей.»

До ювілейних зборів, була підготовлена брошура «Євроклубам України – 10 років». Протягом дня, усі бажаючі могли ознайомитися зі стендовими доповідями та презентаціями Євроклубів, а вже на прикінці заходу компетентне журі визначило переможців.

У номінації «Кращий логотип Євроклубу» стала Донецька обласна молодіжна організація «Євроклуб», друге і трете місце зайняли Львівська міська молодіжна громадська організація «Євроклуб» та Євроклуб «Єврокрок» (м. Луцьк). Призи на кращу статтю отримав Євроклуб Харківського Гуманітарного Університету «Народна Українська Академія»,ШЕК «Нове покоління»(м. Харків), Шкільний Євроклуб Київського ліцею бізнесу «ЛЕКОС» та Євроклуб «Єдність – UNITY».(м. Черкаси).

Джерело : Харківський Європейський клубBookmark and Share