НА ПРИКАРПАТТІ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ ЗА ПІДТРИМКИ СВІТОВОГО БАНКУ


Мета волонтерського проекту, як стверджує координатор волонтерського руху "Карітас-Івано-Франківськ" Леся Дорош, надання допомоги соціально незахищеним землякам, підготовка та залучення до соціальної роботи волонтерів у ряді міст області. Втілюють проект у життя представники благодійного фонду "Карітас-Івано-Франківськ" УГКЦ.
При підведенні підсумків проекту та плануванні подальшого його розвитку відзначалося, що івано-франківські волонтери вже опрацьовували соціальні проблеми кожного району області. Після п’яти конференцій сформувалася група молодих людей, з якими проведено три етапи навчання, зокрема стажування в діючих координаційних центрах розвитку волонтерського руху в містах Івано-Франківську, Тернополі та Дрогобичі.
Згідно проектів цих координаційних центрів волонтери допомагають хворим, людям старшого віку, жінкам, які стали жертвами насильства, проводять курси іноземної мови для дітей-сиріт та напівсиріт, катехизацію, організовують різноманітні гуртки, відвідують притулки для неповнолітніх та будинки перестарілих.
Для майбутньої роботи волонтери планують сформувати коаліцію з представників влади та громадських організацій.


Bookmark and Share