Головний мажор столиці. 25 річний секретар Києва любить чорні БМВ і телефони Vеrtu


Поки що його офіційну біографію тримають під сімома замками. У Київраді навіть не змогли дати інформацію про те, де саме він навчався.

Відомо, що Олесь є сином колишнього голови "Укртелекому" і Держкомзв'язку Станіслава Довгого. Той є найбільший після держави акціонером цього підприємства. Довгий на вторинному ринку скупив акції у працівників "Укртелекому".

TabloID вдалося дізнатись деякі подробиці про минуле людини, яка вважається саме тим "другом" Андрія Ющенка, який подарував йому дорогий мобільний телефон Vеrtu.

Ця елітна марка "трубок" подобається Довгому – такі телефони він дарував ще кільком особам.

Довгий навчався у різних закладах. Зокрема, він має диплом Київського національно-економічного університету (так званий "наргосп").

Там Довгий-молодший вчився на факультеті "Міжнародної економіки та менеджменту". Туди приїхав з Англії, де рік щось студіював, проте що саме – не відомо.

"Він добре розбирається в цифрах та графіках", - кажуть про Довгого його однокурсники.

На п’ятому курсі Довгий-молодший уже працював, а на лекції ходив із своїми охоронцями.

Під час передвиборчої кампанії Довгий постійно був поряд із діючим мером. Саме він був керівником виборчого штабу Черновецького.

У випадку, якщо кандидат на перше крісло в столиці не міг одразу знайти потрібні слова, Олесь відразу приходив на допомогу. Він настільки чітко, коротко відповідав на прямі запитання, що шокував навіть журналістів, зазначає "Газета по-киевски".

Багатьом запам'ятався епізод під час представлення Черновецького як мера в колонному залі київської адміністрації.

Затесавшись серед журналістів, Олесь регулював презентаційний виступ міського голови, розмахуючи руками на зразок "абетки Морзе", як матрос на кораблі прапорцями.

Довгий-молодший також брав участь у бійці депутатів Київради, яка сталася перед його обранням на місце другої особи Києва.

Після перемоги колишній помічник Кучми і радник Черновецького Олександр Волков оголосив, що він бере патронат над Олесем Довгим.

Джерела "Газеты по-киевски", наближені до людей Черновецького, також розповіли, що трудову книжку Довгому оформили як раз перед новим призначенням. А посаду директора з питань розвитку Міжнародного центру перспективних досліджень було створено в період передвиборчої кампанії.

Зареєстрований новий заступник Черновецького в будинку №7, що на Михайлівському провулку. Проте там живе його дід, український поет Олексій Довгий, який отримав це помешкання ще в 1967 році.

Квартиру "зібрали" з двох помешкань під номерами 2 і 3 і перепланували. Сам Довгий-молодший жив тут лише в дитинстві, а зараз з'являється не часто.

Він їздить на чорному автомобілі BMW сьомої моделі, полюбляє різні молодіжні "тусовки" та дорогі ресторани.

Bookmark and Share