ЧЕРЕЗ ШМАТ ЗАЛІЗА В УЖГОРОДІ РОМИ ПОБИЛИСЯ З МІСЦЕВИМИ ХЛОПЦЯМИ. ЧЕТВЕРО – У ЛІКАРНІ


Близько 17.00 шестеро місцевих молодиків поверталися з дня народження додому. На вулиці Дунаєвського хлопці побачили цигана, який звідкись тягнув шматок заліза. Не довго думаючи, компанія підійшла до нього й, відібравши металевий шмат, пішла здати його в пункт прийому лому, що знаходився на цій же вулиці. Власником пункту прийому також був ром. Зваживши залізяку, він вже хотів було розрахуватися з клієнтами, коли сюди завернув циган, у котрого забрали залізо, і попросив власника не платити їм гроші, бо цей шматок металу вони відібрали в нього. За хвилину-другу між опонентами виникла словесна перепалка, котра швидко переросла у бійку. На допомогу ромам кинулися їх побратими.
Повідомлення про бійку в мікрорайоні Шахта швидко підняло на ноги слідчо-оперативну групу працівників Ужгородського міськвідділу УМВС. Зусиллями працівників міліції бійку вдалося припинити.
Після з'ясування стосунків у лікарню потрапили четверо потерпілих з діагнозами закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку. Щоб конфлікт не отримав продовження тут залишився чергувати наряд міліції.

Bookmark and Share