Молоді націоналісти звинувачують у грантоїдстві


Як відомо в липні цього року у Києві за адресою Горького, 7 був відкритий Центр Україно-Білоруського Партнерства. Керівництво Української Народної Партії (лідер Ю.Костенко) і білоруські патріоти зробили велику справу. Адже саме білоруси складають стабільну більшість серед усіх іноземців – учасників „Помаранчевої Революції”. Центр поступово розвивається. Багато білорусів Києва все частіше звертаються по допомогу Центру. З підневільної Білорусі відвідати Центр приїжджають представники інтелігенції, молодь.

Однак 5 вересня цього року стало відомо про відкриття паралельного „білоруського центру” на чолі з одіозним піарщиком „від Пори” Владиславом Каськівим (на фото). Центр відкривали колеги Каськіва та представники грузинської Кхмари, що нещодавно повернулись з Білорусі, де були затримані міліцією. Відкриття ще одного центру для підтримки братського народу могло би бути корисним якби не відсутність білорусів на церемонії відкриття. Постає логічне питання: чиї інтереси захищають „революціонери”, коли самі білоруси не мають жодного відношення до цього Центру?

Мова йде про те, чи окремі представники української влади (а В.Каськів є радником Президента) бажає допомогти білорусам чи це ще один проект для власного піару та грантової роботи на біді білоруського народу?

Сяржук, білоруський опозиціонер
http://www.ukrnationalism.org.ua

Bookmark and Share