Секретар Київської міськради Олесь Довгий розповів, що син президента Андрій Ющенко і син одного з лідерів БЮТ Юрій Бродський є його друзями


"Ми познайомилися і подружилися задовго до того, як Віктор Андрійович став президентом", - додав він.

Довгий також підкреслив, що його з Андрієм Ющенком не пов'язує бізнес.

"Ми не лобіюємо якісь інтереси – він мої, я його. Він поважає батька і цінує його імідж. Дарма намагаються ті, хто через дружбу з ним розраховує на якісь блага", - розповів він.

"Ми ніколи не запитуємо про те, що було б неприємно іншому, щоб не ставити один одного в незручне становище. Ті, хто сподівається через Андрія зіпсувати враження про президента, намагаються дарма", - підкреслив Довгий.

У той же час, на питання про те, чи дійсно він подарував сину президента дорогий телефон Vertu, він відповів: "Я не буду коментувати чутки. І ніколи не дозволю дискредитувати через мене мого друга!"

Про сина Михайла Бродського Юрію він також відзначив: "Юра - мій друг, і наші відносини теж ніяк не пов'язані з положенням його батька".

"Поза залежністю від того, яку позицію займає Михайло Юрійович, якого я теж дуже поважаю, оскільки він завжди має свою позицію (чи правильна вона, судити людям, що голосували за БЮТ), і наших політичних розбіжностей, ми не випробуємо особистої ворожості один до іншого", - відзначив він.

"І що б ні сказав Михайло Юрійович, це ніколи не позначиться на нашій щирій дружбі з його сином. І взагалі, ніхто від мене не дочекається поганих слів про моїх товаришів", - додав Довгий.

На питання про те, чи є в нього дівчина, Довгий сказав: "На жаль, останнім часом я собі не належу, часу немає. Як говориться, " первым делом – самолеты…"Bookmark and Share