Наказ МОН N 224 від 23.03.2006


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ
№ 224 від 23.03.2006р.


Про забезпечення реалізації Положення
про гранти Президента України для
випускників професійно-технічних
навчальних закладів


На виконання Указу Президента України від 28 грудня 2004 року № 1561 “Про Положення про гранти Президента України для випускників професійно-технічних навчальних закладів”

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок роботи експертної ради при Міністерстві освіти і науки України з висунення претендентів на отримання грантів Президента України для випускників професійно-технічних навчальних закладів (додається).

2. Затвердити Форму договору про реалізацію проекту за рахунок гранта Президента України для випускників професійно-технічних навчальних закладів (додається).

3. Затвердити Форму кошторису витрат на реалізацію проекту за рахунок гранта Президента України для випускників професійно-технічних навчальних закладів (додається).

4. Затвердити Форму звіту про використання коштів на реалізацію проекта за рахунок гранту Президента України для випускників професійно-технічних навчальних закладів (додається).

5. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій довести зазначені документи до відома керівників та учнів навчальних закладів.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Т.в.о. Міністра Б.М. Жебровський

ПОВНИЙ ТЕКСТ НАКАЗУ МОН N 224 від 23.03.2006 В ДОДАТКУ №1Bookmark and Share