У ЧЕРНІВЦЯХ ПРЕЗЕНТОВАНО МОЛОДІЖНУ ПРОГРАМУ ДИСКОНТНОЇ МЕРЕЖІ “EURO<26”


“EURO<26” – це індивідуальна пластикова дисконтна картка для молодих людей віком до 26 років. Карта дійсна впродовж одного року з дня отримання й оновлюється за бажанням власника щороку доти, поки власник не досягне 26 років. Вона діє у 38 країнах Європи і дозволяє одержувати знижки під час придбання товарів і послуг у фірм-учасниць програми “Молодіжна картка EURO<26”.
Картка видається згідно з програмою Ради Європи “Молодіжна картка” та за сприяння українського уряду. Вона дає унікальну можливість на отримання майже 200 000 знижок на транспорті, у торговій мережі, у закладах культури, освіти та інформації тощо. Право її випускати має тільки одна національна організація, що користується підтримкою державних органів і входить у Європейську Асоціацію молодіжних карток (EYСA). Представником та видавцем картки «Євро<26» в Україні є Молодіжний інформаційний центр “Євро<26 – Зарево”.
У Чернівцях угода про надання знижок укладена з Чернівецьким обласним художнім музеєм (на 50%), стадіоном «Буковина» (на 25%), Чернівецькою обласною філармонією (на 60%), органним залом (60%), театром ім. Ольги Кобилянської (70%), кінотеатром «Чернівці» (20%), Чернівецьким краєзнавчим музеєм (50%), літературно-меморіальним музеєм О.Кобилянської (50%), літературно-меморіальним музеєм Ю.Федьковича (50%), Музеєм буковинської діаспори (50%) та фірмою DiaWest (4%).

Bookmark and Share