МАЙЖЕ 44 ТИСЯЧІ ВИПУСКНИКІВ УКРАЇНСЬКИХ ШКІЛ ПРОЙДУТЬ ПРОЦЕДУРУ ТЕСТУВАННЯ


Цьогорічний експеримент із запровадження зовнішнього незалежного тестування стосується тільки трьох предметів: української мови, історії та математики. Результати оцінювання будуть оголошені на відповідному веб-сайті. Якщо новація себе виправдає, з наступного року тестування проводитимуть уже з усіх предметів.
За словами Г.Сопкової, процедура тестування надзвичайно захищена. Завдання друкуються в Німеччині, до України вони потрапляють за два дні до початку процедури. Пакети із завданням відкриватимуть безпосередньо перед учнівської аудиторією, а після закінчення кожна робота отримає свій код, який знатиме тільки її автор. Разом з тим, тести перевірятимуть в інших регіонах, зокрема роботи закарпатських випускників поїдуть до Івано-Франківська. За самою процедурою тестування стежитимуть інструктори, представник преси або наглядової ради. Учні ж повинні прийти на тестування з паспортом або іншим документом з фото, що посвідчує особу.
Основна мета запровадження такої новації в оцінюванні знань учнів – викоренити прояви корупції та упередженості в освітянських закладах України.

Bookmark and Share