УжНУ запроваджує новацію для проведення чесної вступної кампанії


«Як і минулого року до участі у вступній кампанії залучатимуть пресу», – зазначив ректор. Також буде опубліковано склад приймальної комісії та тестові завдання з усіх без винятку спеціальностей. Буде створено і наглядову та інші комісії, які стежитимуть за дотриманням порядку й прозорості.

“Прозорість минулорічної вступної кампанії сприяла кардинальній зміні прохідних балів на окремі спеціальності, – зазначив М. Вегеш. – Що стосується престижних факультетів, то вони, як правило, зменшились, нерідко на 10-14 позицій. Стосовно високих балів, то таких було зафіксовано порівняно небагато: 60 балів отримали лише 2 абітурієнти, від 50 до 59 балів – 120 осіб, а від 0 до 9 – 819. З медалістів, які вступали до УжНУ, свої знання підтвердили 29%. У той же час, наприклад, кожний другий студент-першокурсник медичного факультету є медалістом. Збільшилась і кількість студентів із сільської місцевості”.

Микола Вегеш також повідомив, що під час торішньої вступної кампанії було подано мінімальну кількість апеляцій – 18.Bookmark and Share