На Кіровоградщині відбулась акція для солдат строкової служби "Листівка до матері"


Мета акції - відродження національних свят, пропаганда кращих духовних надбань українського народу, розвиток і підтримка традицій спрямованих на вшанування жінки-матері, підвищення ролі жінки у суспільстві, формування демократичного світогляду, самовідданості та національної гідності громадян України.

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Анатолій Абрамов, лідери обласних жіночих громадських організацій Спілка жінок України, Всеукраїнського товариства ім. Олени Теліги та обласної організації ВЖНДО "Дія" розповіли солдатам про свято Матері, привітали усіх матерів та побажали жінкам терпіння, любові, мудрості та затишку в оселях.

Солдати строкової служби отримали листівки з теплими словами до матері, які вони підпишуть і направлять поштою своїм ненькам.

Програма заходу також передбачала концертну програма за участю творчих молодіжних колективів, творчих родин області - лауреатів обласного фестивалю родинної творчості «Родинні скарби Кіровоградщини» та "солодкий стіл" для солдат.

Bookmark and Share