АНДРІЙ КАЧОР: "Темпи якісного розвитку "Молодої Пори" вище, ніж у більшості євопейських організацій"


Втім, найбільш важливою подією останнього часу, яка сприяла закріпленню міжнародного реноме «Молодої Пори» стала участь члена ради організації Андрія Качора в семінарі, що відбувся у Тбілісі (Грузія) і був організований Міжнародною Федерацією Ліберальної Молоді (IFLRY) за підтримки фонду Фрідріха Наумана.

Темою семінару стала проблема безробіття серед молоді, а також таке болюче для України явище як відтік інтелектуальних ресурсів із держави. Учасники семінару – а це делегати від Бельгії, Литви, Великої Британії, Колумбії, Молдови, Німеччини, Румунії, Непалу, Вірменії, Голландії, Азербайджану, Грузії та України – поділились досвідом щодо даної проблематики, та намагились знайти ефективні шляхи вирішення даної проблеми.

Однією з найцікавіших частин заходу стала зустріч делегатів з депутатами в стінах грузинського парламенту. Протягом спілкування з народними обранцями Грузії стало зрозуміло, що, всупереч стререотипам, внутрішньополітична ситуація в Грузії після «революції троянд» ненабагато краща ніж в пост революційній Україні, а подекуди – значно складніша.

Втім, найбільше молоді ліберали виявили зацікавленість саме у співпраці між собою, поглибленні взаємозв’язків між молодіжними організаціями країн Європи. Зокрема Україна наразі для європейців є найцікавішою з поміж інших держав з точки зору співпраці, адже рівень досвіду молодих політиків України є значно вищим ніж їх західних колег – така думка самих європейців.

Тож відтепер перед «Молодою Порою» відкриваються двері однієї з найповажніших молодіжних організацій світу IFLRY,і, вочевидь, це лише початок, адже за словами Андрія Качора – молоді українці більш цікавіші Європі, ніж Європа – молодим українцям.Bookmark and Share