«Обміняй цигарку на цукерку!»


У всесвітній День боротьби з тютюнопалінням, на великих перервах,під найбільшими вузами Івано-Франківська відбулася чергова акція під спокусливою назвою «Обміняй цигарку на цукерку!», яку провели активісти Івано-Франківської організації «Національний Альянс».
Акція проходила з безпосереднім обміном цигарок на смачні цукерки та роздачею інформаційних матеріалів, в яких члени НА намагалися донести важливу і водночас жахливу статистику про показник тютюнопаління серед жінок різних вікових груп, про серйозну шкоду здоров’ю від диму тютюну та важливі застереження для молоді та вагітних жінок. В кінці успішної акції найбільш втішним був результат обміну цигарок, адже «було вилучено» близько 60 штук.
Як зазначив голова Івано-Франківського Національного Альянсу Руслан Лебедь: «Основною метою подібних акцій є усвідомлення молоддю нашого міста про важливість проблеми тютюнопаління та розуміння, що настав час бути самим собою, час вибирати вірний шлях, бути природнім». Він також додав, що це не остання акція в рамках антиузалежнюючої кампанії «Звільни себе – будь вільним!», незабаром відбудеться показ психологічної драми «Реквієм по мрії» про вплив психотропних речовин на життя молодої людини.Bookmark and Share