Армянська молодь Москви провела акцію проти ксенофобії


Акція була організована групою вірменської молоді й участь в акції в основному прийняли представники вірменської молоді Москви і Підмосков'я.

Серед організаторів - студенти і викладачі МГУ, а також ряд вірменських громадських організацій, таких як Вірменська студентська асоціація МГУ (АСА-МГУ) і Союз інтелектуальної взаємодії вірменської молоді (СЫВАМ). Відомо, що Союз Вірменів Росії відмовився від участі в акції, мотивувавши це тим, що акція не санкціонована владою.

Нагадаємо, що 25 травня в московській приміській електричці відбулося убивство 19-літнього вірмена Артура Сардаряна. Слідство вважає , що злочин зроблений з мотивів національної ненависті. Двоє невідомих забили юнака ножем на очах десятків свідків. Це не перше за останній час убивство вірменів.

22 квітня в столичному метро на станції "Пушкінська" на очах численних свідків бритоголові зарізали 17-річного студента Вігена Абрамянца. Четверо його товаришів були побиті, двоє з них одержали травми. Слідство розглядає в цій справі також версію убивства на національному ґрунті. Розшук злочинців поки не дав результатів.

Джерело: Новини Арменії, www.mpravda.com.uaBookmark and Share