Найбільш активними були школярі з Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Сумської, Запорізької та Черкаської областей...


Підведені підсумки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу серед учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів на кращий літературний твір “Вірю в майбутнє твоє, Україно!”, який проводило Міністерство освіти і науки України за сприянням Фонду інтелектуальної співпраці “Україна – ХХІ століття”.

У ІІІ етапі взяли участь понад 400 робіт з усіх регіонів України. Найбільш активними були школярі з Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Сумської, Запорізької та Черкаської областей. Учасники конкурсу змагалися у трьох номінаціях : поезія, проза та публіцистика. Загалом, журі визнало найкращі 70 робіт, які отримали перші, другі і треті місця. Вони відповідно до наказу міністра Станіслава Ніколаєнко отримають дипломи відповідних ступенів Міністерства освіти і науки України, а педагоги, вихованці яких вибороли дипломи І ступеня у третьому етапі конкурсу “Вірю в майбутнє твоє, Україно!”, будуть відзначені Почесними грамотами МОН.

Bookmark and Share