У Чернівцях 3 червня відбулася презентація молодіжної військово-релігійної організації Кіш Характерного Козацтва (КХК)


Акцію ініціювала чернівецька рідновірська громада Родового вогнища рідної православної віри з метою ознайомити чернівецьку громадськість з унікальною концепцією козацького характерництва, а також презентувати всеукраїнську організацію КХК на Буковині. Про це ЗІКу повідомив один із організаторів презентації Святослав Вишинський.
Учасники заходу ознайомилися з книгами та періодикою Характерного Козацтва, його аудіопродукцією та вживу прослухати концертну програму бандуриста Живосила Лютого.
За словами кошового отамана КХК Твердислава Філатова, основне, що вирізняє Характерне козацтво з-поміж інших патріотичних та козацьких організацій, це повернення до витоків слов'янської духовності – Рідної віри. Як вважає Т.Філатов, українець не може виробити повноцінного національного світогляду, опираючись на чужинську релігію – християнство, яке більше тисячі років тому насильно насадили на українській землі. Він переконаний, що, «послуговуючись нав'язаною парадигмою мислення та чужою системою цінностей, українець входить у суперечність зі своєю внутрішньою суттю та божественним походженням, і тільки повернення до витоків – до Рідної віри як прояву расового архетипу – може повернути націю до загубленої гармонії із Всесвітом та рідними богами».

Характерне Козацтво, будучи військовим орденом всеукраїнської громади Родового вогнища рідної православної віри, своєю головною політичною метою бачить побудову нової Української держави на принципах варново-кастового солідаризму – Третього Гетьманату. Організація однаково підтримує всі гідні націоналістичні сили, проте не спрямована на політичну боротьбу і своїм головним завданням вбачає виховання та розвиток майбутньої національної еліти.

Характерне Козацтво пропонує широкий спектр програм становлення світогляду українця, виявлення та розвитку його прихованих здібностей, спрямування їх на духовне відродження нації. Водночас поряд із духовними практиками та навчальними курсами КХК розвиває власну систему рукопашного бою «Триглав». Організація проводить регулярні військово-спортивні вишкільні табори та духовно-навчальні семінари в Києві та регіонах, з кожним роком розширюючи власну інфраструктуру та збільшуючи кількість членів.

У подальших планах Характерного Козацтва – формування осередку в Чернівецькій області. Як повідомив Твердислав Філатов, нині Характерне Козацтво веде роботу щодо створення у Хмельницькій області стаціонарної Січі, яка стане базовим центром вишкільної роботи організації.Bookmark and Share