В Україні починає працювати Центр регіонального розвитку


Алєсь Міхалєвіч розповів про стан справ білоруської опозиції, причини поразки Білоруської революції, розповів про тиск та переслідування її активістів, проаналізував нинішнє політичне становище Білорусі.
Ігор Гузь повідомив про створення Центру регіонального розвитку «Співпраця без кордонів» для налагодження співпраці з дружніми країнами, поширення на їхній території інформації про ситуацію в Білорусі, ознайомлення з досвідом побудови демократичної держави тощо. Діяльність Центру буде координувати представник «Молодого Фронту» Ігар Щєкарєвіч.

Останній поділився планами проведення перших заходів Центру. Зокрема, передбачається організувати тренінги та семінари для білоруських депутатів з метою навчання і перейняття досвіду в діяльності місцевого самоврядування в Україні. Перший такий семінар відбудеться в Луцьку. Також передбачено проведення міжнародного табору для координації роботи молоді з країн Балто-Чорноморського регіону.

Центр матиме власний електронний бюлетень, який поширюватиметься раз на два тижні.

Ігор Гузь також зазначив, що готується звернення до Міністерства закордонних справ України з проханням сприяння у знятті заборони в’їзду на територію Білорусі 13 членам Національного Альянсу, які брали участь в минулорічній акції білоруської опозиції «Чорнобильський шлях» та Білоруській революції у березні цього року.


Bookmark and Share