Реалізація молодіжних програм під загрозою зриву?!


18 травня пройшло останнє засідання конкурсної комісії, на якому були підбиті підсумки конкурсу і затверджене остаточне рішення по розподілу коштів між молодіжними громадськими організаціями.

Однак це рішення ще дотепер не набрало сили, і проекти багатьох організацій виявилися під загрозою зриву. Це тим більше дивно, що останнім часом співробітництво між громадськими молодіжними організаціями і Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту вийшло на якісно новий рівень.

Звичайно, ми всі розуміємо, що Міністерство зараз зайняте майбутнім Чемпіонатом світу (як і всі українці, МП теж дуже переживає за виступ нашої збірної), але якщо не вирішити це питання зараз, то може зруйнуватися те тендітне взаєморозуміння, що вдалося налагодити між державою і "третім сектором".

Проаналізувавши ситуацію, "Молодіжна Правда" зробила висновок, що основна проблема полягає у тому, що програми багатьох молодіжних організацій розраховані на літній період - тобто, вже на підході. За коментарями з цього приводу ми звернулися до молодіжних лідерів:

Голова ВМГО "Молодий Рух" Любомир Грицак (програма встановления співробітництва між українською і кримськотатарською молоддю; у проекті, зокрема, передбачене проведення літніх фестивалів):

"Відповідь на це питання очевидна. Ми вже попередньо почали готується до реалізації, і те, що є затримка фінансування - це дуже погано. Не виключено, що проект може зірватися, але ми зі свого боку будемо робити все для того, щоб його реалізувати".

Голова Спілки української молоді в Україні Неля Лавриненко (проект "Таборове літо"):

"До початку реалізації проектів часто трапляються проблеми з фінансуванням, це нормально. Оскільки наш проект починається з 20 липня, а з попередніх розмов з молодіжним департаментом стало відомо, що кошти повинні бути вже з першого червня, то ми сподіваємося, що до початку табірного сезону одержимо виділені нам гроші".

Голова ВМГО "Сяйво" Діана Багдасарова (програма пропаганди донорства крові серед молоді "Здай кров - врятуй життя!", повинна стартувати 14 червня):

"Ми сподіваємося, що Міністерство встигне, і плануємо розпочати програму тоді, коли і планували. Підготовка триває вже давно, і от влітку починається основний етап реалізації нашої програми. Ми все ж таки сподіваємося, що Міністерство вирішить це питання якнайшвидше".

МП запрошує всіх бажаючих висловити свої думки щодо цієї проблеми.

Пишіть нам на e-maіl: news@mpravda.com

Bookmark and Share