Дітей з підліткового клубу викидають на вулицю!


Чи не єдиними закладами, які займаються проблемою позашкільного виховання дітей є підліткові клуби за місцем проживання. В Рівному таких клубів є не так багато. Але і їм не завжди дають працювати. Одним з таких закладів став підлітковий клуб «Лідер», що знаходиться по вулиці Грушевського 5а. Педагогічний колектив вже не один рік займається творчим розвитком дітей. При клубі функціонують гуртки художньої вишивки, бісероплетіння, малювання. Дитячі роботи неодноразово брали участь у виставках та конкурсах. Тут діти мають можливість не лише цікаво проводити своє дозвілля, а й творчо розвиватися та реалізовувати себе.
Але останнім часом спокій клубу було порушено. Художник, який має тут свою майстерню для роботи, останнім часом фактично проживає в ній. Діти неодноразово скаржаться батькам на аморальну поведінку художника. Більше того, він не дає дітям змоги користуватися іншими кімнатами, туалетом та умивальником, що є матеріальною базою клубу. А в подальшому він має намір відгородити цю частину приміщення та облаштувати її під власне житло! Фактично діти опиняться на вулиці, оскільки клуб не зможе нормально функціонувати без санвузлу та половини своїх навчальних кабінетів.
Клуб знаходиться на балансі управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому, яке і розмістило в останньому номері газети „Сім Днів” повідомлення про оголошення конкурсу на оренду частини цих приміщень. Умови якого є надзвичайно привабливі для згаданого вище художника... Невже дітей просто так викинуть на вулицю? І чи інтереси дітей захищає згадане управління, забираючи у них єдину можливість змістовно проводити своє дозвілля?

За детальнішою інформацією звертайтеся:

• Педагог-організатор підліткового клубу „Лідер”
Лустюк Петро Петрович тел. 80971688629
• Представник батьків дітей, що навчаються в клубі „Лідер”
Малиновська Надія Володимирівна тел. 24-55-05
• Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту
Шевчук Сергій Анатолійович тел. роб. 26-54-81
Bookmark and Share