Молодіжне об'єднання "Че Гевара" взяло в облогу посольство США


Також вони вимагали звільнення П'яти кубинських патріотів, що незаконно утримуються у в'язницях США. В акції брали участь українські хлопці і дівчата - "чорнобильці", що проходили лікування на Кубі, а також їхні матері. Звучали кубинські пісні, активісти "Че Гевари" скандували лозунги в знак солідарності з народом Куби.

Як і очікувалося, до пікетуючих не вийшов жоден з американських дипломатів, активісти "Че Гевари" Сергій Киричук і Леся Івашкевич спробували ввійти в посольство, однак були зупинені "офіцерами охорони" посольства. У підсумку лист із вимогами пікетувальників було передано в спеціальне "віконце".

Після завершення пікету з ініціативи самих учасників відбувся несанкціонуваний хід солідарності до посольства Республіки Куба. По вулицях Києва пройшла гучна демонстрація. Біля посольства Куби відбувся стихійний мітинг, у якому взяли участь посол Куби Хуліо Гармендіа, перший секретар посольства Герман Феррас, члени їхніх родин і всіх кубинських дипломатів, що знаходилися в цей час у посольстві. Група учасників мітингу поклала квіти до пам'ятника апостолові кубинської незалежності Хосе Марті, а також до меморіальних дошок Ернесто Че Гевари і Камило Сьєнфуегоса.Bookmark and Share