Ярмарок громадських організацій та благодійних фондів


У рамках виконання проекту створено базу даних громадських організацій та благодійних фондів Закарпаття; зібрано і систематизовано інформацію про НУО Закарпаття; готується видання «Довідника громадських та благодійних організацій Закарпаття»; створено веб-сайт громадських організацій (www.ci-centr.org), де можна знайти інформацію про всі офіційно зареєстровані громадські та благодійні організації краю, детальну інформацію про діяльність та успішні історії окремих з них, а також, дізнатися новини третього сектору Закарпаття.

Логічним завершенням даної діяльності стало проведення Ярмарку громадських організацій та благодійних фондів Закарпаття, що відбувся 13 червня 2006 року у місті Перечин. Тут були представлені біля тридцяти неурядових організацій краю. Представники організації презентували діяльність своїх організацій, обмінювалися досвідом, вносили пропозиції щодо розвитку третього сектору в Закарпатті. Присутні розповідали про свій досвід співпраці з органами місцевої влади, іншими громадськими організаціями та ЗМІ. Маючи великий досвід такої діяльності, вони мали про що говорити. Учасники висловили побажання про те, щоб такий Ярмарок став традиційним і проводився щорічно, оскільки це чудова нагода розповісти про досягнення, поділитися проблемами та налагоджувати нові партнерські стосунки.

Виконавці проекту щиро вдячні представникам неурядових організацій за цікаву та плідну співпрацю. Пропозиції та побажання висловлені учасниками Ярмарку будуть донесені до представників органів місцевого самоврядування та засобів масової інформації. І є щирі сподівання, що це призведе до більш ефективних кроків у напрямку тісної співпраці всіх трьох секторів суспільства.

Будуймо громадянське суспільство разом!

Bookmark and Share