криміногенна ситуація в дитячому середовищі на Буковині знаходиться під пильним контролем правоохоронців


Чернівецьку область відвідав начальник департаменту кримінальної міліції у справах неповнолітніх МВС України генерал-майор міліції Михайло Цимбалюк. Він провів робочу нараду з особовим складом усіх підрозділів кримінальної міліції у справах неповнолітніх області, – повідомила 13 червня ЗІКу у прес-службі ОДА.
Загалом роботу щодо запобігання злочинності в підлітковому середовищі в Чернівецькій області Михайло Цимбалюк визнав задовільною. Він вважає, що криміногенна ситуація в дитячому середовищі на Буковині знаходиться під пильним контролем правоохоронців.

Михайло Цимбалюк разом із першим заступником начальника УМВС України в Чернівецькій області Павлом Балацьким, начальником обласного відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх Геннадієм Кирстею і заступником начальника служби у справах неповнолітніх ОДА Олександром Мадеєм побували в багатодітній сім’ї настоятеля Банченського Свято-Вознесенського чоловічого монастиря Михайла Жара, в якій виховується 142 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Михайло Цимбалюк подарував дітям музичний DVD-караоке-центр і висловив задоволення тією справою, яку провадить Михайло Жар. Такий досвід, за словами Михайла Цимбалюка, потрібно поширювати в межах усієї України.
Bookmark and Share