В ЄДИНІЙ НА ЗАКАРПАТТІ ШКІЛЬНІЙ КАПЛИЧЦІ ВПЕРШЕ ВІДПРАВИЛИ БОГОСЛУЖІННЯ


Як розповів кореспондентові ЗІКу настоятель храму отець Віктор, на богослужінні були присутні близько 100 людей, представників різних конфесій. Святкову трапезу допомогли організувати депутати Ужгородської міськради, представники фракції «Наша Україна» Володимир Панасенко і Василь Равлик.

В Україні таких шкільних капличок усього дві. Ужгородська була відкрита на території загальноосвітньої школи №5 на свято Святого Миколая 19 грудня минулого року. Раніше тут були складські приміщення. За згодою керівництва освітньої установи силами батьків їх переобладнали під капличку, розписали стіни. У робочі дні, говорить отець Віктор, який також викладає дітям фізику, безпосередньо в капличці, у світлиці, проходять уроки світової художньої культури. Школярі відвідують капличку і під час перерв, а також заходять помолитися перед іспитами. У неділю і свята в капличці проходять богослужіння.

Довідка ЗІКу.
У Закарпатті УПЦ КП має 4 храми і 2 каплички. За словами о. Віктора, зараз розглядається питання про виділення трьох земельних ділянок під будівництво церков в Ужгороді.
Bookmark and Share