ПОТЕНЦІЙНА КОАЛІЦІЯ "ЛЮБІ ДРУЗІПАРТІЯ РЕГІОНІВ" ДОВОДИТЬ - ВИБОРЦІВ БАНАЛЬНО ВИКОРИСТАЛИ !


Ситуація, що нині склалася в державі, не дозволяє українським молодіжним громадським організаціям залишатися осторонь політичних процесів. Оскільки ми відчуваємо реальну загрозу зради тих ідеалів, за які виступала молодь не тільки під час Помаранчевої революції, а й під час акцій "Повстань, Україно!" та "Україна без Кучми!". На жаль, сьогодні ми, представники Коаліції "Молодь Майдану", маємо можливість спостерігати, як політики, прийшовши до влади за рахунок одних гасел, намагаються змінити їх на кардинально протилежні.

Причина зрозуміла всім - жадоба владних крісел позбавляє їх можливості реально оцінювати події, а політична кон'юнктура стає важливішою за бажання виборців. Адже неприродна коаліція Партії Регіонів та "Нашої України" абсолютно не відповідає проголошеним раніше цими двома силами принципам. І "ПР" і "НУ" в разі створення такої коаліції тепер будуть аргументувати свої дії, прикриваючись високими словами про об'єднання країни. Проте реальні причини їхніх дій зрозумілі всім і на Сході, і на Заході України.

Зрозумілі, зрештою, і наслідки. Оскільки така коаліція вигідна перш за все бізнесовій складовій цих політичних сил, котра ставить на перше місце можливість вирішувати свої особисті, комерційні питання за рахунок владних важелів. Для неї усі розмови про необхідність створення демократичної коаліції на основі "НУ", БЮТ і СПУ були лише ширмою, відволікаючим маневром.

Ми сподіваємось, що здоровим силам в "Нашій Україні", котрі розуміють весь масштаб загрози від можливого об'єднання з "регіоналами", вистачить політичної волі аби провести НСНУ задекларованим раніше курсом "Партії Майдану" і не піддатися на спокуси.

Тому ми, лідери трьох молодіжних організацій, звертаємось до представників "Нашої України", Президента Віктора Ющенка з вимогою не допустити зради своїх виборців та соратників по партії з низових організацій. Адже можлива коаліція "ЛДПР"(любі друзі + Партія Регіонів) фактично доводить - їх банально використали. І якщо частина електорату ПР, можливо, змириться із таким станом речей, то будь-які розмови нашоукраїнців про Майдан, демократію європейського зразка та чесну владу, що покликана працювати для людей, сприйматимуться виключно з іронією. Точно так же сприйматимуться і слова Президента Ющенка, оскільки саме він є почесним головою НСНУ і може вплинути на рішення партії. Але чомусь досі цього не робить.

Поки що час для виправлення ситуації є, хоча його й катастрофічно мало.


Народний депутат України, голова ВМГО "Спілка молодих Соціалістів" Євген Філіндаш

Заступник голови ради ВМГО "Молодіжний Союз Наша Україна" Тимур Нагалевський

Голова ВМГО "Батьківщина Молода" Віктор Таран
Bookmark and Share