Перший Віденський бал у Львові


“Перший Віденський бал у Львові” організували Львівська міська громадська організація “Підкова” та Консульство Австрії у м. Львові по Західній Україні. Мета даного заходу полягала у відродженні давніх традицій елітного відпочинку та святкування Національного Свята Австрії, яке відбувалося 26 жовтня. Захід зібрав понад 500 відомих політиків, дипломатів, бізнесменів та представників культурної еліти України, Австрії та Польщі. На балу були присутні делегації гостей з Австрії (40 осіб), Польщі, Росії, Франції, Канади, Італії.

Бал відкрили Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Австрія в Україні Міхаель Мііcс, перший заступник Голови Львівської обласної Ради Ігор Держко та Генеральний Директор ПФ “Христина” Офіційного дилера BMW у м. Львові Володимир Павлів .

Серед учасників Балу були відомі політичні діячі, дипломати, українські та зарубіжні бізнесмени, представники науки та культури. Гостями балу стали: Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Австрія в Україні п. Міхаель Міісс, заступник міського голови м. Львова п. Ірина Романів, начальник управління культури Львівської міської Ради п. Віра Покотицька, заступник голови Львівської обласної ради п. Ігор Держко, Почесний Консул республіки Австрія в Західній Україні п. Ярослав Наконечний, Почесний Консул Канади п. Оксана Винницька, Почесний консул Бразилії п. П. Малех, Генеральний Консул Російської Федерації у м. Львові п. Євгеній Гузєєв, в тому числі: Президент Австрійсько-українського товариства п. Борис Ямінський, відомий львівський письменник Юрій Винничук.

Розпочався бал виходом блискучих 24 пар дебютантів, серед них були панянки та паничі з відомих львівських родин. Молоді дівчата в прекрасних бальних сукнях з маленькими букетами в стилі бідермаєр, під руку з кавалерами виконали танець грації та блиску - полонез. Потім під пильними поглядами Почесних гостей молоді пари кружлятили у віденському вальсі, для них це був дійсно зоряний час.

Було створено справжню атмосферу часу, коли у Львові панували вальси, жіноча врода та чоловічий лицарський дух. Підтримував романтичну атмосферу неперевершений “Камерно-симфонічний оркестр “Леополіс” (художній керівник Ярослав Мигаль) , керував оркестром всесвітньовідомий кларнетист і диригент Войцєх Мрозек (Польща). Джазові композиції виконував відомий українсько-краківський джаз-бенд Leo'M'Art.

В гала-концерті Балу блискуче виступили солісти Львівської опери Роман Трохимук , Світлана Мамчур, Наталія Романюк та Любов Качала .

Висока честь показати гостям Першого Віденського балу у Львові оригінальну вітчизняну колекцію вечірніх суконь від кутюр було надано Оксані Караванській . Кутюрна колекція, виготовлена за етнографічними мотивами, львівська модельєрка виконала її на замовлення організаторів Єворобачення-2005. Зачіски для моделей зробила “Дизайн-студія Ірини Стегури”.

Танцювали всі, хто хотів і вмів: дебютантки і їх кавалери, гості Балу різного віку і національності. Вальси змінювалися танго, фокстротами, бранлями, чим ближче до середини балу, тим шаленішими стають танці. Атмосфера балу спокушає танцювати тих хто і не збирався цього робити. Хтось загубив черевичок, якась чарівна красуня не втрималася на ногах і впала на руки кавалера. Це неперевершене, ні з чим не порівняне видовище, коли під звуки чудової музики починають танцювати кращі красуні і красені Львова й України.

Обличчя дам зарум'янилися, волосся розвіюється з під зачісок, очі кавалерів блистять, деякі з них розщібнули фраки і смокінги. Люди, що звикли до сучасного клубного життя, відчули, що бальне плаття, фрак, смокінг чи мундир не заважають забаві, а навпаки, підкреслюють ексклюзив балу. Класичні танці – це весело і романтично.

Ведучим Балу був відомий улюбленець багатьох поколінь львів'ян телеведучий Петро Остапишин , режисер-постановник Балу заслужений діяч культури Польщі Збіґнєв Хшановський .

Для того, щоб Поважні Гості балу почувалися впевненіше організатори балу завбачливо організували курси для всіх охочих (так звані “майстер-класи”), де вони могли навчитися танцювати під керівництвом Головного Танцмейстеру Балу, керівником Танцювально-спортивного клубу “Рондо”, триразовою чемпіонкою України Олександрою Лаптєвою . Місяць посилено вивчалися бальні і середньовічні танці, гості відвідували ці курси, щоби вразити на балу свого партнера і публіку, не дивно, що їхня майстерність була вищою за всякі похвали, вони і задавали тон на балу.

Перший Віденський бал у Львові притягнув до себе велику увагу ЗМІ – було акредитовано 42 журналісти із 7-ми телеканалів, 8 радіостанцій, 4 журналів та 16 видань. Велася пряма телетрансляція Балу на цілу Україну по УТ-1 та 5 каналі.

Важливо зауважити, що Бал мав і благодійну діяльність. Після Балу була надана допомога незрячим дітям для закупівлі навчальних підручників.

Шановне Панство. Ви можете замовити у нас фото та відео з записом Балу. З усіх питань пов'язаних з проведенням Віденського балу Ви можете звернутися до Львівської міської громадської організації Підкова:

Австрійське консульство у м.Львові-
Ярослав Наконечний
тел.факс 297-89-37
oe_konsulat@gi.lviv.ua

Керівник заходу "Перший Віденський бал у Львові"-
Ігор Губіліт
+38-050-944-35-50,
hubilit@mail.ru

Секретар-референт -
Олександр Чорний
+38-066-762-0-764,
ch_alex@ukr.net
КВВГЭнг-LS кабель - кввгэнг купить кабель www.tdsevcable.ru.

Bookmark and Share