На Буковині діє військово-релігійна організація „Кіш Характерного Козацтва”


Про принципи побудови та діяльність організації присутнім на зустрічі розповів кошовий отаман КХК Твердислав Філатов. За його словами, основне, що вирізняє Характерне Козацтво з-поміж решти патріотичних та козацьких організацій – це повернення до витоків слов'янської духовності – Рідної Віри. Він вважає, що „українець не може виробити повноцінного національного світогляду, опираючись на чужинську релігію – християнство, яке більше тисячі років тому насильно насадили”.

Своєю головною політичною метою Характерне Козацтво, як військовий орден всеукраїнської громади Родового Вогнища Рідної Православної Віри, бачить побудову нової Української держави на принципах варново-кастового солідаризму – Третього Гетьманату. Характерне Козацтво, за словами його активістів, пропонує широкий спектр програм становлення світогляду українця, виявлення та розвитку його прихованих здібностей і спрямування їх на духовне відродження нації.

КХК також розвиває власну систему рукопашного бою „Триглав”, покликаного посприяти фізичному гартуванню козака. З цією метою організація проводить регулярні військово-спортивні вишкільні табори та духовно-навчальні семінари в Києві та регіонах.

Як повідомив Твердислав Філатов, нині Характерне Козацтво веде роботу по створенню у Хмельницькій області стаціонарної Січі, яка стане базовим центром вишкільної роботи організації. У планах Характерного Козацтва також створення осередку в Чернівецькій області.

Bookmark and Share