Київ - столиця... мафії!


“Мафія” - інтелектуально-психологічна рольова гра, що базується на вмінні обґрунтувати свою позицію, стратегічно мислити та переконувати. Дана гра відома багатьом молодим людям у різних куточках України і проходить за різними правилами, однак, зі збереженням суті гри. Гра «Мафія» з кожним днем набирає усе більшої популярності серед молоді та розширює свою географію.

Під час тренінгу учасники ознайомились із „клубними” правилами „Мафії”, отримали навики ведучих гри та спробували свої сили як гравці. Проведені серед учасників ігри довели, що гра дійсно цікава та захоплююча. Якщо у першій грі усі ще намагались розібратись із правилами, то ближче до кінця тренінгу емоції переповнювали людей і не дозволяли полишити ігровий стіл.

Також на заході відбулось обговорення всеукраїнського турніру з гри „Мафія”, заключний етап якого відбудеться 24-27 серпня 2006 року у рамках фінального етапу всеукраїнського фестивалю „Студентська республіка”, організатором якого є НДЛМ. Після обговорення учасники із різних областей України зголосились координувати регіональні турніри, тому у липні на усіх шанувальників (та поки не шанувальників) „Мафії” чекають запеклі відбірні ігри, переможці яких матимуть можливість позмагатись у Криму за звання „Кращий мафіозі України – 2006”.

Даний тренінг довів велику популярність цієї гри серед молоді та вселив надію на те, що вона буде поширюватись в Україні і надалі. Отож, не зволікайте - приєднуйтесь до нового кльового молодіжного клубного руху! Не спостерігайте, як життя проходить поруч, - дійте!

Щодо інформації про регіональних координаторів, „клубних” правил „Мафії”, всеукраїнського турніру та змісту життя пишіть на скриньку just_igor@ukr.net, або звоніть (можна смски) у комендантський час за телефоном +380505818199 (для Вас за звичайними тарифами).

Bookmark and Share