Збірна команда учнівської молоді України збирається до Греції на XIII Всесвітню Гімназіаду


З 26 червня по 3 липня у грецьких містах Афіни ті Салоніки проходитиме XIII Всесвітня Гімназіада учнівської молоді. Юнаки і дівчата змагатимуться в чотирьох видах спорту: легка атлетика, плавання гімнастика спортивна та художня.

Честь України на Універсіаді відстоюватимуть 58 спортсменів: 22 легкоатлета, 18 гімнастів (10 з спортивної гімнастики та вісім з художньої) і 17 плавців. Разом з ними до Греції поїдуть 13 тренерів, три судді, два лікаря, перекладач та сім офіційних осіб.

Комплектування команди проводилось за результатами фінальних змагань І Всеукраїнської Гімназіади з відповідних видів спорту, які відбулись у травні місяці. Зокрема, у загальнокомандній першості зазначеної Гімназіади команди території зайняли наступні місця.

По першій групі І місце – м. Київ, ІІ – Дніпропетровська, ІІІ – Київська області; по другій групі І – Запорізька, ІІ – Хмельницька, ІІІ – Рівненська області; по третій групі І місце – Миколаївська, ІІ – Кіровоградська, ІІІ – Волинська області.

Українська збірна команда учнівської молоді вперше приймала участь у ХІІ Всесвітній Гімназіаді, яка відбулась у м. Каен (Франція) чотири роки тому. Під час тих спортивних баталій українські школярі вибороли 5 золотих, 3 срібні та 3 бронзові нагороди у змаганнях з легкої атлетики та плавання. І в командній першості посіли почесне шосте місце, серед 26 країна, які брали участь в ХІІ Всесвітній Гімназіаді.Bookmark and Share