У Скопенка "друзів" побільшало !


Як ми вже повідомляли, Українська Студентська Спілка м.Києва (керівник - С.Куценко) та ряд інших молодіжних груп розпочали кампанію звільнення ректора п.В.Скопенка. Як стало відомо, подібною діяльністю вирішила зайнятися і партія «ПОРА», якаВИМАГАЄ ЗВІЛЬНЕННЯ РЕКТОРА КНУ ІМ. ТАРАСА ШЕВЧЕНКА В. СКОПЕНКА. Зокрема, громадянська партія «ПОРА» вважає, що ректор Національного університету ім. Тараса Шевченка, президент Союзу ректорів вищих навчальних закладів України Скопенко В. В. не має морального права перебувати на своїх посадах і вимагає його негайної відставки. ПОРА звинувачує В. Скопенка в:
- серйозній дискредитації авторитету Національного університету ім. Тараса Шевченка внаслідок поширення корупції в цьому вищому навчальному закладі. За даними ПОРИ, більшість студентів університету потерпають від корупції при вступові або навчанні. Систематичне хабарництво в Університеті неможливе без участі керівництва Університету.ПОРА вимагає, в разі підтвердження фактів хабарництва в університеті, притягнути винних до кримінальної відповідальності. ПОРА наголошує, що процвітаюче хабарництво в університеті, крім усього іншого, деморалізує як викладачів, так і студентів. Після чергової вступної кампанії до університету ім. Тараса Шевченка ПОРА констатує, що в справі прозорості вступу до Університету нічого не змінилося.
- тискові на студентів та в порушенні прав студентів Національного університету ім. Тараса Шевченка на свободу політичних поглядів. За даними ПОРИ, під час виборчої кампанії Скопенко В. В. погрожував репресіями, зокрема виключенням, студентам, які прийдуть на територію університету (у тому числі в гуртожиток) з помаранчевою символікою, тощо.

Bookmark and Share