У Києві буде створено Європейський молодіжний центр


Директор департаменту молодіжної політики Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Ярема зазначив, що Міністерство розуміє необхідність залучення молоді України до європейських процесів і готове активно працювати спільно з громадськими організаціями в цьому напрямку. Також Олександр Ярема зазначив, що Міністерство охоче підтримує ініціативу створення в Україні Європейського молодіжного центру, що функціонував би при Раді Європи.

“Наразі існує 2 таких центри, – повідомив Олександр Ярема, – один у Страсбурзі, інший – в Будапешті. Перший об’єднує молодіжний рух Західної Європи, другий центр – країни Східної та Центральної Європи. Втім, країнам Східної Європи не дуже зручно збиратись у Будапешті, тому молодіжні організації України запропонували створити подібний центр в Україні. Міністерство готове розпочати діалог з Директоратом з питань молоді та спорту Ради Європи. Ми маємо всі підстави очікувати на позитивне рішення цього питання».

Президент Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Україна ХХІ” Дмитро Бондаренко наголосив, що створення Європейського молодіжного центру в Україні сприятиме найактивнішому залученню молодіжного руху України до загальноєвропейських процесів, оскільки Україна опиниться в центрі цього руху.Bookmark and Share