КабМін НАГОРОДЖУЄ ! ;-)))



КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 15 червня 2006 р. N 827
Київ

Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Присудити Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2005 рік:

За виробничі досягнення

ВЕРЕЩАГІНІЙ - головному спеціалісту-юрисконсульту
Катерині Андріївні головного управління праці та
соціального захисту населення
Запорізької обласної державної
адміністрації

ГЕТЬМАНУ - старшому майстрові виробничої
Богдану Романовичу діяльності першої групи електричного
цеху Бурштинської теплової
електростанції, Івано-Франківська
область

ДАВИДЧУК - начальникові відділу прецедентного
Ользі Василівні права Національного бюро у справах
дотримання Конвенції про захист прав і
основних свобод людини Міністерства
юстиції

ДІДУСУ - директорові державного підприємства
Олегу Яковичу "Ємільчинське лісове господарство",
Житомирська область

ЄРМОЛЕНКУ - головному агрономові
Віталію Андрійовичу сільськогосподарського товариства з
обмеженою відповідальністю "Агрофірма
"Зоря", Кіровоградська область

ЖУКОВУ - начальникові сектору
Кирилу Олександровичу інформаційно-програмного забезпечення
відділу інформаційної роботи та митної
статистики Луганської митниці

ІВАЩЕНКУ - заступникові директора з виховної
Андрію Володимировичу роботи загальноосвітньої школи I-III
ступеня N 2, м. Переяслав-Хмельницький
Київської області

КАЛІНІНУ - заступникові директора Луганського
Михайлу Анатолійовичу обласного молодіжного центру праці

НІЦЕНКУ - оперативному співробітникові
Олександру Вікторовичу Золотоніського міського відділення
управління Служби безпеки в Черкаській
області

НОСЕНКУ - лікареві - дитячому хірургу Оріхівської
Володимиру Анатолійовичу центральної районної лікарні,
Запорізька область

САВЧЕНКУ - заступникові головного технолога
Назару Володимировичу товариства з обмеженою відповідальністю
"Фабрика КЛАСУМ", м. Житомир

ЧЕРНИК - директорові салону краси "Райський
Ніні Борисівні куточок", м. Черкаси

За наукові досягнення

ВАСЮТІ - начальникові кафедри експлуатації
Костянтину Станіславовичу авіаційних засобів зв'язку та
радіотехнічних систем Харківського
університету Повітряних Сил імені Івана
Кожедуба Збройних Сил України,
доцентові, кандидатові технічних наук

ГОДУНЬКУ - старшому науковому співробітникові
Роману Йосифовичу Державного природознавчого музею
Національної академії наук, кандидатові
біологічних наук, м. Львів

КИХТЕНКО - доцентові кафедри патологічної
Олені Валеріївні анатомії Харківського державного
медичного університету,
кандидатові медичних наук

КОЛОМОЄЦЬ - заступникові декана юридичного
Тетяні Олександрівні факультету Запорізького
національного університету,
доцентові, докторові юридичних наук

КУШНІРУ - лікарю-отоларингологу Київської
Антону Семеновичу міської клінічної лікарні N 9,
кандидатові медичних наук

МАЛЮЗІ - завідувачеві кафедри аналізу і
Наталії Михайлівні статистики Житомирського державного
технологічного університету,
кандидатові економічних наук

МАШКОВСЬКІЙ - науковому співробітникові відділу
Світлані Петрівні квітниково-декоративних рослин
Національного ботанічного саду імені
М.М. Гришка Національної академії наук,
кандидатові біологічних наук, м. Київ

ПЄТКОВУ - начальникові лабораторії з проблем
Сергію Валерійовичу розслідування злочинів Запорізького
юридичного інституту Дніпропетровського
державного університету внутрішніх
справ, доцентові, докторові юридичних
наук

РОДИНСЬКОМУ - доцентові кафедри нормальної
Олександру Георгійовичу фізіології Дніпропетровської
державної медичної академії,
кандидатові медичних наук

ХОДОСОВЦЕВУ - завідувачеві кафедри ботаніки
Олександру Євгеновичу Херсонського державного
університету, професорові,
докторові біологічних наук

ШЕБАНІНІЙ - доцентові кафедри загальнотехнічних
Олені В'ячеславівні дисциплін Миколаївського державного
аграрного університету, кандидатові
фізико-математичних наук

ШАЙКАНУ - доцентові кафедри обліку і аудиту
Андрію Валерійовичу Криворізького економічного інституту
Київського національного економічного
університету, кандидатові економічних
наук, Дніпропетровська область

За творчі досягнення

БАРАБАШ - учениці 10 класу середньої
Наталії Володимирівні загальноосвітньої школи N 3,
м. Трускавець Львівської області

БЄЛОУСОВІЙ - викладачеві Миколаївського
Олені Леонідівні державного вищого училища
культури, артистці Миколаївської
обласної філармонії

КАДИГРОБУ - молодому художникові,
Андрію Миколайовичу м. Кіровоград

НЕЧАЮ - керівникові творчої групи
Юрію Миколайовичу Миргородського керамічного
технікуму, майстрові художньої
кераміки, членові Національної
спілки майстрів народного
мистецтва, Полтавська область

ПЕТРИК - магістрантові Інституту мистецтв
Вікторії Сергіївні Національного педагогічного
університету імені
М.П. Драгоманова, м. Київ

ПІСАРЄВУ - солістові балету Донецького
Андрію Вадимовичу академічного державного театру
опери та балету імені А.Б. Солов'яненка

ПРИСЯЖНЕНКО - художньому керівникові зразкового
Олені Сергіївні ансамблю сучасного танцю
"Едельвейс", координаторові та
головному балетмейстерові
Всеукраїнського мистецького
фестивалю-телеконкурсу молодих
естрадних виконавців України
"Прем'єр Ліга", м. Рівне

СЛАВНІЙ - викладачеві Ужгородського училища
Оксані Анатоліївні культури

За спортивні досягнення

АВРАМЕНКО - багаторазовій чемпіонці і призерці
Галині Геннадіївні чемпіонатів світу та Європи з кульової
стрільби, триразовій рекордсменці
Європи, дворазовій рекордсменці світу,
заслуженому майстрові спорту,
м. Чернігів

ГОДУНКО - багаторазовій переможниці кубків
Наталії Олександрівні та чемпіонатів України з художньої
гімнастики, призерці Всесвітніх ігор та
Всесвітньої Універсіади, чемпіонці
Європи у командній першості,
багаторазовій переможниці та призерці
міжнародних турнірів серії Гран-прі,
заслуженому майстрові спорту, м. Київ

ДОБРИНСЬКІЙ - срібній призерці чемпіонату світу,
Наталії Володимирівні бронзовій призерці чемпіонату Європи,
чемпіонці та рекордсменці України з
легкоатлетичного п'ятиборства,
майстрові спорту міжнародного класу,
м. Вінниця

ЗВЕРИНСЬКІЙ - багаторазовій чемпіонці XIX та XX
Інні Олександрівні Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
серед інвалідів з вадами слуху,
чемпіонці та призерці Всесвітніх ігор
глухих, багаторазовій чемпіонці Європи
та України, заслуженому майстрові
спорту, м. Одеса

ЗУБКОВІЙ - чемпіонці та призерці чемпіонатів
Катерині Михайлівні Європи з плавання, багаторазовій
чемпіонці та рекордсменці України,
майстрові спорту міжнародного класу,
м. Харків

КОСЕНКУ - чемпіонові XII Паралімпійських ігор з
Ігорю Володимировичу футболу, світу та Європи, дворазовому
чемпіонові Всесвітніх ігор серед
інвалідів з наслідками дитячого
церебрального паралічу, майстрові
спорту міжнародного класу, м. Рівне

ЛАГНО - чемпіонці та фіналістці чемпіонату
Катерині Олександрівні Європи з шахів серед жінок, чемпіонці
Європи серед дівчат до 18 років,
майстрові спорту міжнародного класу,
м. Донецьк

МАТРОСОВІЙ - чемпіонці світу з дзюдо серед
Анастасії Володимирівні юніорок, дворазовій чемпіонці та
дворазовій призерці Європи серед
юніорок, чемпіонці Всесвітніх
юнацьких ігор, багаторазовій
призерці чемпіонатів Європи,
майстрові спорту міжнародного класу,
м. Київ

ТКАЧЕНКО - чемпіонці світу та Європи із
Дар'ї Олександрівні стокліткових шашок серед жінок,
володарці Кубка Європи серед
клубних команд, дворазовій
чемпіонці України, заслуженому
майстрові спорту, м. Київ

ЮРКОВСЬКІЙ - чотириразовій чемпіонці та
Олені Юріївні дворазовій призерці XIX зимових
Паралімпійських ігор з лижних
гонок та біатлону, триразовій
призерці VIII зимових
Паралімпійських ігор, дворазовій
чемпіонці та багаторазовій
призерці Кубка світу з лижних
гонок, заслуженому майстрові
спорту, Героєві України,
м. Макарів Київської області

За особисту мужність

ГЛУЗДАНЮ - начальникові прикордонної застави
Валерію Петровичу "Середина Буда" прикордонної
комендатури "Середина Буда"
Сумського прикордонного загону
Східного регіонального управління
Державної прикордонної служби

ДІКОМУ - старшому оперуповноваженому в
Олексію Олександровичу особливо важливих справах відділу
оперативних розробок на території
східного регіону управління
оперативних розробок при
департаменті карного розшуку
Міністерства внутрішніх справ,
м. Донецьк

ДОВЖЕНКУ - співробітникові управління Служби
Олександру Івановичу безпеки в місті Києві, учасникові
бойових дій на території республік
колишньої Югославії та Іраку

ДЯЧКУ - помічникові командира взводу
Віктору Миколайовичу батальйону патрульно-постової
служби міліції Білоцерківського
міського відділу Головного
управління Міністерства
внутрішніх справ у Київській області

КАРПЕНКО - соціальному працівникові
Олені Петрівні управління праці та соціального
захисту Лубенської районної
державної адміністрації,
Полтавська область

КОНОТОПУ - пожежному 3-ї підпорядкованої
Олександру Андрійовичу державної пожежної частини
м. Полтави Головного управління
Міністерства надзвичайних
ситуацій та у справах захисту
населення від наслідків
Чорнобильської катастрофи у
Полтавській області

ОКОЛОДЬКУ - командирові 9-ї самостійної
Сергію Васильовичу державної пожежної частини
Хмільницького районного відділу
Головного управління Міністерства
надзвичайних ситуацій та у
справах захисту населення від
наслідків Чорнобильської
катастрофи у Вінницькій області

РЕПРИНЦЕВУ - заступникові голови правління
Олександру Петровичу Харківської обласної молодіжної
організації "Громадський Розвиток
Об'єднаної Молоді", колишньому
перекладачеві відділу розвідки
штабу 62 окремого механізованого
батальйону у складі миротворчого
контингенту в Республіці Ірак

СУГЛОБОВУ - начальникові Головного управління
Євгену Валерійовичу праці та соціального захисту
населення Луганської обласної
державної адміністрації

За внесок у розвиток молодіжного руху

АГАРКОВІЙ - членові правління та керівникові
Оксані Сергіївні проектів громадської організації
"Херсонський обласний центр
"Успішна жінка"

БУРМІ - засновникові Дніпропетровської
Віталію Володимировичу міської молодіжної громадської
організації "Молодь діє"

ГУЗЮ - координаторові Волинської
Ігорю Володимировичу обласної організації молодіжної
інформації "Альтернатива"

ЄРЄМЄЄВУ - голові молодіжної громадської
Михайлу Володимировичу організації "Фундація
регіональних ініціатив",
м. Костянтинівка Донецької області

КОВАЛЬСЬКОМУ - заступникові голови Всеукраїнської
Євгену Миколайовичу спілки місцевого та регіонального
молодіжного розвитку, м. Київ

МАКСИМОВИЧУ - студентові Львівського національного
Андрію Андрійовичу університету імені Івана Франка

МЕРКУН - голові профспілкової організації
Ірині Володимирівні студентів Сумського державного
університету

ПЕТРІВСЬКІЙ - голові президентської ради
Євгенії Петрівні Асоціації молодіжних організацій
України "Спектр", м. Київ

ЯРОВІЙ - заступникові голови Житомирського
Любові Анатоліївні міського молодіжного громадського
об'єднання "XXI Платформа"


Прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ

Інд. 28


p.s. ПОВІДОМЛЕННЯ З САЙТУ www.nation.org.ua:
Національний Альянс: наші - кращі!

З нагоди Дня молоді Голові Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний Альянс», депутату Волинської обласної ради Ігорю Гузю присвоєно премію Кабінету Міністрів України “За особливі досягнення молоді у розбудові України”.

Показово, що минулого року цією ж премією було нагороджено заступника голови ВМГО «Національний Альянс», новообраного депутата Івано-Франківської обласної ради Юрія Міндюка.

Вітаємо хлопців з нагородою та бажаємо не зупинятись на досягнутому та продовжувати плідну працю на користь молодіжного руху та України вцілому !!!



























































































































































































































































































































































































Bookmark and Share