НА-Кривий-Ріг: Разом переможемо !


На противагу мирному протесту «Партія Регіонів» поставила кілька сотень своїх молодиків, які поводилися доволі агресивно, проявляли неповагу не тільки до прихильників інших партій, а й до символів України, таких як жовто-блакитний і червоно-чорний прапор. Пізніше до них приєдналися ще й комуністи зі списами на верхівках прапорів.

Спочатку акція проходила доволі мирно. Протестуючі по-черзі виходили до мікрофону й промовляли до всіх присутніх, закликаючи не здаватися у боротьбі за рідну мову. Активіст КМО «НА» Свірський Олег у своєму виступі рішуче розкритикував дії депутатів, назвавши їх злочинними, а також запросив депутатів, що не вміють вести діловодство рідною мовою на безкоштовні курси ділової української мови, які Криворізький осередок «Національного Альянсу» готовий відкрити найближчим часом, якщо набереться група. «Можливо, таким чином ми зможемо уникнути прийняття незаконного рішення»,- сказав Олег. Дивно, але до самого кінця мітингу жоден депутат так і не виявив бажання записатися на курси.

Також «нацальянсівці» намагалися переконати «регіонівських прапороносців» у їхній неправоті. З цією метою наші активісти носили на біло-блакитний бік жовто-блакитні прапори, але зазнали сильного опору, як з боку «регіонівців», так і з боку міліції. На звернення до міліції з проханням прибрати списи з прапорів комуністів охоронці порядку теж ніяк не прореагували. Взагалі, складалося таке враження, що міліція охороняла не громадський порядок, а Партію Регіонів від неправомірних посягань всіх інших присутніх.

Приблизно о 12-й годині стало відомо, що рішення все-таки було ухвалено 59 голосами. Це викликало дуже сильне обурення протестуючих і бурхливу радість «регіоналів». Патріотичні сили терміново розбили наметове містечко і об’явили безстрокову акцію протесту.

Криворізька міська організація «Національний Альянс» почала проводити кампанію з розліплювання наліпок « Я РОЗМОВЛЯЮ УКРАЇНСЬКОЮ».

Отже, криворізькі патріоти продовжують боротися зі злочинними рішеннями будь-якими способами. РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Bookmark and Share