ОДЕСЬКИЙ ПІДЛІТОК СТАВ ГЕРОЄМ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ ПРО ВІЛ/СНІД, КОТРИЙ ЗНІМАЄ ВВС


60-хвилинний документальний фільм буде показано напередодні Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом – спершу у Великобританії, а тоді в інших країнах світу. Шість сюжетів про людей, які живуть із ВІЛ, шість різних підходів до проблеми, шість перевірок обіцянок урядів країн упоратися з епідемією. Гасло Дня боротьби зі СНІДом 2005 року – це Виконання обіцянок. Чотири роки тому ООН прийняло ряд рішень у рамках програми "3Х5" ("Три до п`яти", йшлося, у тому числі, про забезпечення доступу 3 млн. жителів планети до АРВ-терапії до 2005 року).

У фільмі йтиметься про долі жителів різних країн – від Камбоджі до США через Індію, Ботсвану й Бразилію. Україна – єдина країна Європи в цьому ряді.

Героям фільму від 18 до 46 років, кожний зіштовхнувся з ВІЛ/СНІДом у різному віці й за різних обставин. Американський герой заразився при переливанні крові, ще 11-літнім підлітком, він уже впродовж 15 років приймає АРВ-терапію, про яку лише чув інший герой. Деталі історій поки що – комерційна таємниця.

Одеському підліткові стати героєм фільму допоміг Інтернет і Благодійний фонд "Дорога додому". Він – типовий представник "племені гаврошів", пізнав усе, чого могла навчити вулиця - втрата зв`язку з родиною, повна безвихідь, наркотики, ВІЛ. Його "Дорога додому" вселяє надію, але не впевненість, не такий простий шлях із нікуди назад у невідомість.

Знімальна група в захваті від героя (ім`я поки не розголошується), сподівається, що це буде найпотужніший сюжет усього годинного фільму.

Повідомлення підготувала:
Тетяна Юсипенко
Асоціація підтримки громадських ініціатив "Ковчег"
Ел. пошта: yusipenko@nonprofit.org.ua

Bookmark and Share