День молоді у Тернополі та Вознесенську


24 червня в місті відбувся 4-й рок - фестиваль "Крок назустріч". На фестивалі пролунали виступи 17 рок - гуртів з м.Київа, Запоріжжя, Білої Церкви, Білгород - Дністровська, Миколаїва, Одеси, Вознесенська.
Молодіжна акція розпочалась об 11.00 в парку ім.Островського і продовжувалась до 24.00. Ввечері виступи музикантів супроводжувалися світло - дим шоу.
Під час акції волонтери Центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді розповсюджували буклети "За здоровий спосіб життя", проходили спонсорські рекламні акції. Учасники фестивалю отримали призи та почесні грамоти.
Також в парку відбулися народні гуляння і дискотека.
25 червня на міському стадіоні проходили спортивні заходи:
- шаховий турнір;
- змагання з волейболу;
- змагання з футболу серед дворових команд;
- фестиваль єдиноборств.
З 18.00 в парку ім.Островського виступали групи брейк - дансу та відбулась велика тематична програма "Хочеш бути щасливим - будь!!!" за підтримки регіонального ресурсного центру з питань ВІЛ-СНІД і музичних гуртів з м.Миколаїва. З 21.00 - святкова дискотека

ТЕРНОПIЛЬ:
З нагоди Дня молоді, який традиційно святкують у останню неділю червня, у Тернополі відбулась низка заходів.
Зокрема, 23 червня у приміщенні Тернопільської міської ради заступник міського голови Олег Марушій та начальник відділу у справах сім"ї та молоді Олександр Романцов вручили подяки міського голови кращим молодим людям міста.
Із 23 по 25 червня проходив Всеукраїнський фестиваль "Студентська республіка", 24-25 червня - міські змагання скейту і роликів у парку "Топільче" та на бульварі Шевченка.
Також 25 червня у молодіжному центрі ім.Довженка відбулась культурно-мистецька прграма для молоді, а на Співочому полі виставкова ігротека і конкурс дитячого малюнку на асфальті.
Завершився День молоді концертною програмою, в якій взяли участь місцеві виконавці, та святковим феєрверком на Співочому полі.Bookmark and Share