Влада вітає молодь


Поспілкуватися з молоддю прийшли голова Сумської облдержадміністрації Ніна Гаркава, її заступник, голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу Олег Медуниця, голова облради В’ячеслав Шапошник, міський голова Сум Геннадій Мінаєв. На початку зустрічі кожен із присутніх висловився про необхідність підтримки владою молодіжного середовища, розбудови громадського руху на Сумщині.

Грамотами облдержадміністрації за ініціативну роботу в громадському секторі було нагороджено троє активістів молодіжних організацій. Також губернатор Сумщини вручила орден «За заслуги» ІІІ ступеня заступнику голови МНК, голові Сумського обласного комітету молодіжних організацій Георгію Сахнюку.

На думку Георгія Сахнюка, «державна влада сприяє фінансуванню молодіжних організацій, але тої підтримки на сьогодні не достатньо». «З бюджету Сумської області на конкурс проектів для молодіжних громадських організацій виділено 263 тис. грн., для порівняння у Харківській 1 млн. 500 тис. грн. та Львівській – 1 млн. 200 тис. грн.», - порівняв Г.Сахнюк.Bookmark and Share