Національний Альянс святкує День молоді


Національний Альянс – організація молодіжна, тому активісти-альянсівці не змогли залишитись осторонь від святкування Дня молоді.
25 червня волинський осередок Національного Альянсу запропонував луцькій молоді два заходи – конкурс графіті та соціологічне опитування про молодіжне громадське життя.

Конкурс графіті привернув увагу немалої кількості молодих людей, яка шукала в День молоді розваг. Хлопці, які роками займаються графіті, розфарбували великі щити фанери строкатими фарбами, проявивши свої таланти та оригінальні ідеї.

Тема соціологічного опитування – молодіжні громадські організації, рівень обізнаності молоді міста з молодіжним рухом області, рівень зацікавленості та громадської активності молодих людей. Опитування тривало протягом трьох годин. Всього в опитуванні взяло участь 500 молодих людей. Підбивши підсумки дослідження, виявилось, що молодь у своїй більшості дуже погано орієнтується в молодіжному громадському русі, не знає про існування громадських організацій та не особливо цікавиться громадським життям.
Bookmark and Share