Активна молодь міста подарувала чернівчанам „Молодіжний тролейбус”


На реалізацію незвичного задуму фірмою „Автоплаза” було надано балончики фарби „Монтана”, яка є німецького виробництва і рахується найкращою для графіті. Також, частково фарбою забезпечив відділ у справах сім’ї та молоді міської ради. Тролейбус для експерименту було надано Чернівецьким міським автобусно-тролейбусним комунальним підприємством. Дирекція комунального підприємства з розумінням та неабиякою цікавістю представила екологічно чистий вид транспорту, зазначивши, що якщо експеримент сподобається молоді міста то і надалі будуть співпрацювати в такому форматі із Спілкою Активної Молоді.
Як зазначив голови Спілки Активної Молоді, депутата міської ради, Володимир Бешлей: „Фестиваль в подібному форматі проводиться в Україні вперше. Акція носить не лише візуальний характер, але й пропагандиський. В такий спосіб ми хочемо попередити нищення в місті споруд та транспорту нелегальним графіті. Впевнені, що робимо суспільно корисну справу розвиваючи вподобання молоді.”
Організатори заходу також запевнили громадськість, що такі заходи і надалі будуть проводитись. А отже, різнокольорових стін та тролейбусів побільшає.

58000, Україна,
м. Чернівці, вул. Ломоносова,2
тел. 8(0372) 528059.
E-mail: sam@west.com.ua


Bookmark and Share