В Ужгороді відгримів фестиваль BE FREE


В рамках проекту на терені міста постійно проводились ті чи інші акції. Так, близько дванадцятої години на площі Театральній відбулось урочисте відкриття. Одразу по відкриттю стартував крос в якому взяли участь дітлахи місцевих шкіл, а на площі розпочався перший тур караоке. Згодом, також розпочався конкурс дитячого малюнку на асфальті.

Цікавим та новим для міста елементом подібного роду акцій стало проведення велоквесту - своєрідної тернівки, який стартував одразу після традиційного велопробігу вулицями міста. Цей змаг дав можливість повправлятись учасникам у знанні історії міста, кмітливості, спритності та командному дусі. Переможцями стали "Bike riders", що обійшли інші чотири команди, подолавши всі умовні перешкоди на відведених 23 кілометрах за 1 годину 35 хвилин.

Для бажаючих в приміщенні СЦД "Ювентус" був проведений показ фільму.

Завершив фестиваль найяскравіший, найгучніший, наймасовіший елеменет програми - рок-концерт на площі перед ОблМузДрамТеатром. Виступали перед ужгородцями чотири гурти - "9ий калібр", "Танго-Темпо", "VAY IZ MIR" та пластовий "TorrenT". Концерт привабив всю гамму пргресивнї молоді міста і не тільки. Виступ тривав всього чотири години, але цього вистачило, щоб завести молодь на активне проведення подальшого святкування.

Переможці визначені і належним чином відзначені, залишається тільки сподіватись, що фестиваль стане популярним та традиційним у наступних роках.

Організатори висловлюють щиру подяку всім, хто доклався до проведення фестивалю BE FREE

FOUNDATION OF REGIONAL INITIATIVES
Letters: vul.Turivsyka, bud.31, of.28, Kiiv, index - 04080
fri@poshta.org.ua

Progect FRI "FREE YOUTH PORTAL" - www.fri.net.uaBookmark and Share