У Миколаєві - студентський матріархат


У боротьбу вступили 8 команд, що представляють різні вузи міста: НДУ ім. В.О. Сухомлинського, НДГУ ім. П.Могили, Університет ім. І.Мечнікова, Юракадемія. Дві команди представляли молодіжні припартийные організації – "Батьківщина молодий" і "Третій шлях".

Протягом 2-х тижнів до початку гри хлопці ходили на тренінги в "Академії молодіжного лідерства", з метою ознайомити їх з таких областями як PR, робота в команді, політичні технології.

До моменту початку агітації 24.06. було зареєстровано 4 партії, що за Законом Студентської республіки повинні були складатися не менше, ніж із представників трьох різних вузів:
у перший день проходили вибори мера, агітація за кандидатів проходила досить активно. Минаючі "зеваки" залишилися задоволені піснями, танцями і картками зі знижкою в магазин "Sela". Усе як на дійсних виборах: листівки, акції і, звичайно ж, дебати. Крім офіційних СМИ – газета Республіки "Зачепило" і радіо Республіки "Пі" – минулого і неофіційні: газети "На!", "Прикинь!" і "Go!Ша", а також радіо "Е-мое".

Був проведений конкурс на гру в "Крокодила", переможцями на який стали КВНЩИКИ з "Без понт'off".

На виборах же з перевагою в 21% голосів переможницею стала Коняева Євгенія (НГУ ім. В.О. Сухомлинского). Женя друга дівчина за 8 років, що стала Студентським мером. Другий рік підряд Студентським мером обраний студент НГУ ім. В.О. Сухомлинского.

Переможці були представлені миколаївської молоді і нагороджені Дипломами на сцені, де тільки що отвыступали "Бангі хэп" і на який через 5 хвилин вийшла Наталя Могилевская. Таким чином, Студентський магістрат – 2006 виглядає в такий спосіб:
1. Бабак Юлія
2. Вандровська Ольга
3. Дерев`янко Світлана
4. Короневська Єлизавета
5. Іванцова Дар`я
6. Кузнєцова Алена
7. Маковенко Руслан
8. Мельникова Дар`я
9. Разенков Іван
10. Хом'як Ольга

Крім самих виборів, у контексті Студентської республіки проходило ще кілька масштабних подій.

Увечері першого дня біля міськвиконкому проходило грандіозне экстрим-шоу, де свої уміння показували роллеры, скейтеры, триалисты, BMXеры і брейкеры. В другий день проводився фестиваль граффити: протягом трьох годин чотири миколаївських команди показували свої уміння на чотирьох спеціально сконструйованих стендах під виступ команди Чемпіонів південного регіону України по брейку "Реактив".

Вперше в Студентській республіці – повний матріархат.

Головний організатор гри – Народно-демократична ліга молоді.

Генеральним партнером акції виступила компанія РУСАЛ. Спонсорами стали Сандора і піцца Челентано.


Bookmark and Share